هزینه گاز یخچال اصفهان

هزینه گاز یخچال اصفهان

هزینه گاز یخچال اصفهان تحت تاثیر عوامل متعددی ، متفاوت و متغیر می باشد . همانطور که گفته شد هزینه گاز یخچال اصفهان به عوامل متعددی مانند مدل و برند یخچال فریزر شما ، میزان گاز یخچال فریزر و نوع گاز مصرفی مربوطه ، رفع نشتی و تعمیرات جانبی و … بستگی دارد و با توجه به این عوامل متغییر خواهد بود .

در این مقاله به انواع گاز یخچال فریزر ، هزینه شارژ گاز یخچال فریزر و عوامل موثر بر آن پرداخته ایم . آشنایی با این موارد به شما کمک می کند تا بهترین مرکز تعمیراتی را انتخاب نمایید و کمترین هزینه را در برابر تعمیرات با کیفیت ارائه نمایید .

با کیفیت ترین تعمیرات را ، با کمترین هزینه ی ممکن از ما بخواهید

هزینه گاز یخچال اصفهان و عوامل موثر بر آن

همان طور که پیش از این گفته شد ، میزان هزینه ی شارژ گاز انواع یخچال فریزر باهم متفاوت است . عوامل مختلفی بر میزان هزینه ی شارژ گاز یخچال فریزر تاثیر می گذارد و باعث این تفاوت قیمت می شود . در اینجا به بررسی اجمالی مهم ترین عوامل موثر بر هزینه شارژ گاز یخچال فریزر پرداخته ایم . این عوامل عبارتند از:

 • نوع ، مدل و برند یخچال فریزر :
  یکی از مهم ترین عواملی که باعث می شود هزینه شارژ گاز یخچال فریزر شما متفاوت باشد ، برند یخچال فریزر شما می باشد . در صورتی که یخچال فریزر شما از برند های خارجی باشد ، هزینه ی شارژ گاز آن به نسبت یخچال هایی که ساخت ایران هستند و از برندهای داخلی هستند بیشتر خواهد بود . از طرفی مدل و نوع یخچال فریزر شما نیز بر هزینه شارژ گاز یخچال فریزرتان تاثیر دارد . برای مثال هزینه شارژ گاز یخچال فریزر های ساید بای ساید بیشتر از یخچال های معمولی می باشد . این مورد در رابطه با سایر مدل های نیز صادق است .
 • نوع و میزان حجم گاز مصرفی :
  نوع گاز مصرفی در یخچال ها متفاوت است. انواع مختلفی از گاز ها به عنوان مبرد در یخچال فریزر مورد استفاده قرار می گیرد که هرکدام میزان هزینه متفاوتی دارند . انواع مختلف گاز های مصرفی در یخچال فریزر ، عبارتند از :  گاز R600A، گاز R134A، گاز R410، گاز R12، گاز R22، گاز R404، گاز R290، گاز R401، گاز R507 و … . هر یک از این گاز ها هزینه متفاوتی دارند . از طرفی میزان هجم گاز مصرفی نیز باعث می شود که هزینه شارژ گاز یخچال متفاوت باشد . در واقع معیار محاسبه و سنجش میزان هزینه گاز یخچال ، مقدار حجم مصرفی آن می باشد .
 • رفع نشتی و تعمیرات جانبی :
  اگر یخچال فریزر شما دچار نشتی گاز شده باشد ، در ابتدا پیش از انجام شارژ گاز یخچال فریزر باید این مشکل تعمیر و رفع گردد . هزینه رفع نشتی یخچال فریزر جدای از هزینه گاز آن می باشد که در ادامه با هزینه شارژ گاز یخچال فریزر جمع شده و مورد محاسبه قرار می گیرد . جدای از این دو مورد گاهی ممکن است مشکلات دیگری نیز در یخچال فریزر وجود داشته باشد که بر شارژ گاز آن تاثیر می گذارد . هزینه رفع این مشکلات نیز مجزا می باشد که در نهایت بر هزینه  گاز یخچال فریزر شما تاثیرگذار است .
 • نوع شارژ گاز و علت نشتی گاز :
  نشتی گاز یخچال فریزر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و مربوط یه یکی از قطعات یخچال فریزر باشد . این که علت نشتی گاز یخچال فریزر مربوط به کدام قسمت از یخچال فریزر شما می باشد ، می تواند در هزینه تعمیرات یخچال فریزر شما تاثیرگذار باشد . برای مثال اگر نشتی گاز به دلیل مشکل در هر یک از قطعات : جوینت تریزون، لوله های محافظ ساکشن، کندانسور، لوله های دور درب، صفحه تریزون، اواپراتور، لوله های کمپرسور، درایر و لوله مویین و … باشد ، هزینه متفاوتی خواهد داشت .

ما ضامن تمامی خدمات و تعمیرات خود هستیم
با آسودگی خاطر از کیفیت خدمات با ما تماس بگیرید

هزینه گاز یخچال اصفهان در منزل

هزینه شارژ گاز یخچال اصفهان در منزل

امروزه تعدادی از مراکز تعمیراتی اقدام به ارائه ی خدمات تعمیرات در منزل نموده اند ، که بسیار با استقبال از طرف مردم مواجه شده است . علت این امر این است که مزایای این نوع خدمات بیشتر می باشد . یکی از مراکزی که اقدام به ارائه ی خدمات تعمیر یخچال اصفهان در منزل نموده است ، مرکز تعمیراتی امین سرما می باشد .

این مرکز تمامی خدمات تعمیراتی خود را به صورت کامل و 100 در صد در منزل شما انجام می دهد . این مورد در رابطه با شارژ گاز یخچال نیز صادق است . تعمیرکاران سیار ما ، در زمان کوتاه و با همراه داشتن تمامی لوازم و تجهیزات مورد نیاز به منزل شما اعزام می گردند و تمامی تعمیرات در منزل شما انجام می دهند .

مزیت استفاده از تعمیرکار سیار برای شما این است که یخچال فریزر شما در کمترین زمان تعمیر و گاز آن شارژ می گردد . هزینه ی شارژ گاز یخچال در منزل به دلیل حذف هزینه های سنگین جا به جایی و انتقال به تعمیرگاه بسیار مقرون به صرفه و مناسب تر است . به دلیل انجام تعمیر در منزل نیاز به جا به جایی یخچال نیست و خطراتی مانند اسیب و ضربه و خط و خش یخچال شما ، کاهش می یابد .

100 درصد تعمیرات در منزل شما انجام می شود !

قیمت شارژ گاز یخچال اصفهان

هزینه شارژ گاز یخچال فریزر همانطور که در قسمت بالا توضیح داده شده به عوامل مختلفی بستگی دارد و نمی توان به صورت دقیق هزینی آن را مشخص نمود . با این حال به صورت کلی میزان هزینه گاز یخچال اصفهان مبلغی بین 2000000 ریال الی 7500000 ریال می باشد . اگر می خواهید از میزان دقیق هزینه ها مطلع گردید ، می توانید با مشاورین ما در تعمیر یخچال اصفهان تماس گرفته و مطلع گردید .

انجام تمامی تعمیرات در کوتاه ترین زمان ممکن

نحوه ی شارژ گاز یخچال فریزر

در این ویدئو شما می توانید با نحوه ی شارژ گاز یخچال فریزر آشنا شوید . شارژ گاز یخچال فریزر یک کار تخصصی می باشد که برای انجام ان باید حتما با یک متخصص تماس بگیرید . بدین منظور می توانید با مشاورین ما در تعمیر یخچال اصفهان تماس بگیرید

 

ارائه ی مشاوره ی  100درصد رایگان

نکات نشان دهنده  خالی شدن گاز یخچال

شاید این سوال شما هم باشد که چگونه می توان متوجه شده که گاز یخچال خالی شده و نیاز به شارژ دارد ؟ در پاسخ به این سوال در ابتدا باید بگویم گاز یخچال فریزر به دلایل مختلفی ممکن است خالی شود . مهم ترین این دلایل وجود نشتی در قسمتی از یخچال مثل لوله ها ی کندانسور یا داخل یخچال و … می باشد . اگر یخچال فریزر شما یکی از نشانه های زیر را داشته باشد بیانگر این مسئله است که یخچتال شما گاز خای کرده و نیاز به شارژ مجدد دارد . این نشانه ها عباتند از :

 • یخچال گرم بوده اما فریزر سرد است
 • متور یخچال بدون توقف و یکسره کار می کند
 • یخچال اتومات نمی کند و مدت استراحت آن کم شده است
 • یخچال و فریزر هردو گرم هستند

ما تمامی خدمات و تعمیرات خود را به صورت کاملا ضمانت کیفی می نماییم

میزان اهمیت شارژ گاز یخچال

علت اهمیت شارژ کردن به موقع گاز یخچال این است که ، زمانی که گاز یخچال فریزر شما تمام شود ، یخچال فریزر شما به خوبی سرد نخواهد شد . گاز یخچال فریزر همان مبرد یخچال است که عامل سرد شدن یخچال می باشد . این گاز با چرخش و جریان در لوله های یخچال فریزر آن باعث سرد شدن آن می گردد . زمانی که گاز یخچال کاهش یابد ، فشار بیشتری به موتور وارد می شود و یخچال هم به خوبی سرد نخواهد شد . به همین دلیل بهتر این است که در زود ترین زمان ممکن نسب به رفع نشتی و شارژ مجدد گاز یخچال اقدام نمایید . بدین منظور می توانید با مشاورین ما در تعمیر یخچال اصفهان تماس گرفته و درخواست تعمیرات نمایید

 

آنچه شما همراهان محترم در مورد خدمات ما فرموده اید :

عرض سلام و خسته نباشید خدمت مجموعه ی خوب و فعالتون . من خواستم بابت تعمیرات عالی و با کیفیتتون تشکر کنم . سرعت تعمیرکار خیلی بالا بود و توی مدت زمان کوتاهی تعمیرات رو انجام دادند . هزینه تعمیرات هم واقعا مناسب بود . تشکر از شما

سلام بر شما دوستان بزرگوار ، وقت شما بخیر . من برای تعمیرات با مجموعه شما تماس گرفتم . مشاورین تون خیلی خوب راهنمایی کردند . و تعمیرکاری که اعزام کرده بودین برای تعمرات خیلی منظم و کارشون خیلی تمیز بود . برخود تعمیرکار خیلی خوب بود و از همه مهتر سرعت .و دقتشون بود . من به شخصه خیلی راضی بودم . سپاس از شما

روز همه گی بخیر . کارتون خیلی خوب و عالی بود . اصلا معطل نشدم و وقتم گرفته نشد این خیلی برای من ارزش داشت چون زمان کافی ندارم و مشغله ی کاریم زیاده . تعمیرکار هم سریع رسیدن و هم سریع تعمیرات رو انجام دادند و رفتند. کیفیت کارشون خوب و هزینه تعمیرات هم مناسب بود . تشکر از شما و مجموعه ی خوبتون .

سلام ودرود . من از کارتون بسیار راضی بودم . تشکر از شما . موفق و پایدار باشید .

برای دریافت مشاوره رایگان و اطلاعات بیشتر هم اکنون با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید